Pomocné ruce

PODPORUJEME

A SPOLUPRACUJEME

  • DOBRÝ ANDĚL 
  • TYFLOSERVIS, o.p.s.
  • TATA TEREZA, z.s.​​
  • AZDE, z.s.
  • NISA CENTRUM
  • RABINA GROUP s.r.o.
  • ČSOB, a.s.
  • DOBRÝ ANDĚL nadace 
  • TYFLOSERVIS, o.p.s.

ČESKOSLOVENSKÁ OBCHODNÍ BANKA, a.s.

 

Jsme hrdi na to, že jsme náš edukační model úspěšně obhájili před zástupci ČSOB, a.s. a zahájili s touto respektovanou bankovní institucí vysoce nadstandardní spolupráci. Banka podporuje vzdělávání občanů a pro naše studenty  připravila  zajímavé  finanční  produkty, které   jim   umožní   studium

(resp. i další potřeby) úspěšně financovat. 

CSOB_c [Převedený].png

DOBRÝ ANDĚL, nadace

 

Nadace Dobrý anděl podporuje pravidelnými měsíčními příspěvky rodiny s nezaopatřenými dětmi, ve kterých se rodič nebo dítě potýká s onkologickým onemocněním nebo dítě s jiným vážným onemocněním. Stát se Dobrým andělem je jednoduché, stačí se zaregistrovat na www.dobryandel.cz a začít pomáhat. Nadace Dobrý anděl Vaše příspěvky odevzdá rodinám do posledního haléře. 

Staňte se Dobrým andělem i Vy a mějte dobrý pocit z pomoci druhým.

TYFLOSERVIS, o.p.s.

 

Tyfloservis, o.p.s. již 30 let pomáhá osobám s těžkým zrakovým postižením najít cestu k co možná nejsamostatnějšímu životu. V rámci dlouhodobých kurzů i jednorázových setkání pomáhá klientům vybrat vhodné pomůcky, učí je chodit s bílou holí a orientovat se v prostoru, číst a psát braillovo bodové písmo, psát na klávesnici a další běžné činnosti, které jsou potřeba pro život nezávislý na jiné osobě.


Více o Tyfloservisu se můžete dozvědět na jejich webových stránkách nebo Facebooku.

www.tyfloservis.cz

www.facebook.com/…vis

TATA TEREZA, z. s.

 

Tata Tereza, z. s. je dobrovolná, nepolitická a nezisková organizace, která je založená za účelem pomoci chudým dětem v Ugandě a to především poskytnutím vzdělání formou adopce na dálku. Další činností spolku je poskytování oblečení, školních pomůcek, hygienických potřeb a dalších hmotných darů získaných výběrem od dárců nebo pořízených za darované finanční příspěvky. 

AZDE, z. s.

 

Akademie Zelená dohoda pro Evropu, působí jako vzdělávací a osvětový spolek pro seznamování veřejnosti s programem Zelená dohoda pro Evropu (European Green Deal ). Pomocí vlastních akcí a projektů z oblastí hospodaření s vodou, lokální ekonomiky, cirkulární ekonomiky a změny klimatu se snaží popularizovat a objasňovat základní možnosti řešení této evropské agendy na mikroregionální úrovni v ČR.

logo 02.jpg

RABINA GROUP s.r.o.

Společnost RABINA GROUP s.r.o. je předním lídrem v oblasti nakládání s odpady.

Zaměřuje se na řešení současných palčivých problémů odpadového hospodářství a snaží se i v tomto náročném oboru postupovat maximálně ekologicky.

Tým předních odborníků se snaží odpady především recyklovat a dále je využívat. Likvidace odpadů je až tou poslední možností.

RABINA GROUP znamená zelenou firmu. RABINA GROUP znamená zelenou planetu.  RABINA GROUP znamená čisté místo pro život.

Rabina 510x240 mm.jpg

NISA CENTRUM s.r.o.

Společnost Nisa centrum s.r.o. je na trhu etablovaná, moderní realitní kancelář se specializací na prodeje a pronájmy bytů, domů,

pozemků a komerčních nemovitostí. 

 

Se zástupci této realitní kanceláře velmi úzce spolupracujeme na přípravě vzdělávacích modulů z oblasti nemovitostí, práva a světa financí.

Logo Tomáš.jpg