Cosmopolitan Institute nabízí veřejnému i soukromému sektoru kromě manažerských vzdělávacích programů typu MBA atd. i další, příslušnými ministerstvy akreditované, popř. autorizované odborné vzdělávací programy a další tematické semináře a kurzy.

Aktuální nabídka seminářů

Semináře jsou primárně určeny studentům CIE, kteří mají tu výhodu, že semináře jsou pro ně součástí studijního programu a nevyžadují žádný dodatečný poplatek. Rádi bychom informovali veřejnost o možnosti účastnit se seminářů. Jsou přístupné i veřejnosti za cenu 1.500 Kč.

Pro více informací a podrobnosti ohledně této nabídky pro veřejnost kontaktujte naše studijní oddělení:

ikona-email-modry study@cosmopolitan-institute.eu 
ikona-telefon-modry ‭+420 775 561 971

Proběhlo

14.5.2024 - Prezenční seminář

Témata semináře: 

  • Bezpečnost a ochrana obyvatelstva
  • Manažerská psychologie

Lektoři:

Ing. Bc. Miloš ZAJÍC, MSc., MBA

PhDr. Jaroslava PAUCHOVÁ, Ed.D., MBA

16. 5. 2024 - Online a prezenčně

Témata semináře: 

Týmový a hráčský management 

Lektor:

Ing. Jan Nezmar

Místo konání: FC Slovan Liberec

Aktuální nabídka kurzů

Realitní zprostředkovatel

Odborný kurz Realitní zprostředkovatel je realizován na základě autorizace udělané Ministerstvem pro místní rozvoj České republiky č. MMR-68133/2023-94, kdy úspěšní absolventi kurzu po složení závěrečné zkoušky získají profesní kvalifikaci Realitní zprostředkovatel (kód 66-042-M), která je jednou z alternativních podmínek výkonu vázané živnosti Realitní zprostředkování.

Kurz je určen jak stávajícím realitním makléřům či jiným osobám, které se již pohybují ve světě realit, kdy slouží k prohloubení jejich znalostí, tak také těm zájemcům, kteří by se chtěli v budoucnu věnovat realitní praxi a zatím nemají žádné zkušenosti. 

Absolvent získá podrobné znalosti z oblasti nemovitostí a realitního trhu, právní, ekonomické a manažerské informace s akcentem na praktickou využitelnost předaných informací, které umožňují efektivní práci v dané oblasti.

Při nastavení studijního plánu kurzu se snažíme studentům vyjít vstříc se zohledněním jejich potřeb, možností a preferencí.

Závěrečnou zkoušku lze skládat i bez předchozího absolvování odborného kurzu, popř. je možnost využít náš přípravný kurz v rozsahu 3 hodin.

Odborný kurz Realitní zprostředkovatel lze také vhodně propojit s našim MBA nebo DBA vzdělávacím programem Realitní management.

Bližší informace ke kurzům, zkouškám, cenám, nastavení studijního plánu a dalším souvisejícím skutečnostem Vám blíže objasní náš odborný pracovník Mgr. Dominik Kejdana, tel. +420 724 219 190, mail: dominik.k@cosmopolitan-institute.eu

Vedoucí provozu - mistr

Odborný kurz Vedoucí provozu - mistr/mistrová realizujeme na základě akreditace Ministerstva školství, mládeže atělovýchovy České republiky č. MSMT-19506/2023-2.

Akreditovaný kurz v délce 120 hod. je určen pro všechny nové i stávající vedoucí pracovníky s minimálně středoškolským vzděláním, kteří chtějí svoji práci vykonávat profesionálně. Účastníci se naučí zejména správně komunikovat s podřízenými, plánovat výrobu, pochopí základní principy štíhlé výroby, seznámí se základy pracovního práva a naučí se aplikovat vhodné metody štíhlé výroby do praxe. Budou rovněž umět rozpoznat zdroje plýtvání a naučí se používat nástroje vedoucí k jejich odstranění.

Studium je ukončeno závěrečnou zkouškou dle předepsaného standardu, kdy úspěšní absolventi této zkoušky obdrží Osvědčení o rekvalifikaci.