top of page

O nás

Cosmopolitan Institute je vzdělávací instituce, která ve spolupráci s Vysokou školou zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety, nabízí manažerské vzdělávání v programech BBA, MBA, MPA, MHA, MPH, MSA, LLM, LLD, MSc, Ed.D. a DBA. Využijte možnosti získat nové znalosti a schopnosti, které uplatníte na trhu práce. Díky kvalitnímu on-line na praxi zaměřenému studiu, se Vám otevřou nové obzory v jakémkoliv oboru, který se na u nás rozhodnete studovat.

onas-header.jpeg
cie-hodnoceni.jpeg

Lepší ohodnocení absolventů

Proč MBA?

Výzkumy výše mezd vyplácených jednotlivcům s titulem MBA v porovnání s platy zaměstnanců s jinými stupni vzdělání potvrzují, že zde existuje významný rozdíl. Ve srovnání s ostatními zaměstnanci v jakémkoli zařízení je absolvent MBA obvykle lépe ohodnocený. Tato premisa funguje, ať už je absolvent MBA zaměstnán v soukromém nebo veřejném sektoru. Titul MBA tak představuje dlouhodobě udržitelnou výhodu oproti těm, kteří mají jen klasický vysokoškolský titul.

Rozmanité možnosti

Proč MBA?

Programy MBA poskytují rozmanitější možnosti a širší prostor pro absolventy klasických škol s praxí, kteří si chtějí rozšířit své praktické znalosti. V programech MBA je zahrnuto několik klíčových oblastí včetně lidských zdrojů, psychologie, time managementu, ekonomie, financí aj. Všechny tyto oblasti předurčují absolventy MBA k výkonu náročných povolání v korporátním i ve veřejném sektoru. 

cie-moznosti.jpeg
cie-meet.jpeg

Potkejte zajímavé lidi

Proč MBA?

Navazování nových kontaktů a tvorba sociálního kapitálu nikdy nebyla tak důležitá jako v současnosti. CIE poskytuje skvělou základnu pro absolventy MBA k setkání s úspěšnými lidmi. Mezi odborníky, se kterými se můžete během MBA studia setkat, jsou právníci, personalisté, podnikatelé, realitní makléři, finanční specialisté a další zajímavé profese. Studium MBA připravuje cestu k interakci s budoucími top manažery a vedoucími pracovníky působícími ve veřejných službách.

Po nabytí nových znalostí získají absolventi MBA více zajímavých příležitostí kde se mohou uplatnit a nechat vyniknout svoje schopnosti.

bottom of page